7 sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie na boku

Zarabianie pieniędzy w internecie

Na moim blogu zazwyczaj przedstawiam profesjonalne i trwałe sposoby zarabiania w internecie.

Ale nie wszyscy pracują na własny rachunek lub chcą zarabiać na pełny etat. Wielu chce po prostu zarobić kilka euro na boku i to również jest możliwe.

Dlatego przedstawiam 7 sposobów na zarabianie w internecie na boku.

7 sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie na boku

Zanim przedstawię różne opcje, chciałbym jeszcze raz zwrócić uwagę, że nie chodzi o źródła dochodu, z których możesz żyć w krótkim czasie. Pomijając fakt, że i tak nie jest to takie proste, poniższe wskazówki są przeznaczone dla wszystkich, którzy naprawdę chcą zarobić trochę dodatkowych pieniędzy bez większego wysiłku.

To nie jest długoterminowy model biznesowy i nie zarobisz na nim większych kwot, ale wielu jest zadowolonych z trochę więcej pieniędzy.

Pisanie tekstów

Jeśli lubisz pisać, masz dobrą wiedzę ogólną, a także lubisz zajmować się nowymi tematami, pisanie tekstów to dobry i szybki sposób na zarobienie czegoś w internecie.

Potencjał zarobkowy nie jest zbyt wysoki, szczególnie na początku, ale dostajesz przyzwoite wynagrodzenie. Później możesz zarobić znacznie więcej, jeśli masz wielu zadowolonych stałych klientów i jesteś polecany.

Drobne usługi

Rynek małych usług w sieci kwitnie. Wynika to oczywiście z faktu, że wielu po prostu chce na tym zarobić kilka euro, ale klienci doceniają również fakt, że do małych zadań są dostępni zmotywowani wykonawcy.

Oczywiście w danej dziedzinie powinno być pewne doświadczenie i know-how. Ale wtedy możesz bardzo łatwo dostać małe prace.

Na tym też nie staniesz się bogaty (jak w przypadku żadnej ze wskazówek w tym artykule), ale między tymi platformami są oferowane małe prace, aby zarobić trochę więcej. W zależności od pracy może to być coś więcej niż tylko kieszonkowe.

Poleć rodzinę i przyjaciół

Oprócz klasycznych programów partnerskich, które wyraźnie wykluczają reklamy przyjaciół lub członków rodziny, są też inne. Rekrutując nowych klientów wśród własnej rodziny i znajomych otrzymujesz wynagrodzenie

To „ światło marketingu afiliacyjnego ” jest oczywiście szczególnie odpowiednie dla tych, którzy mają duże grono znajomych i lubią polecać produkty. Należy jednak postępować ostrożnie i nie chcieć włączać wszystkiego dla wszystkich. W przeciwnym razie szybko masz mniej przyjaźni.

Ten rodzaj źródła dochodu jest odpowiedni dla każdego, kto i tak udziela rekomendacji i jest bardzo towarzyski.

Marketing afiliacyjny

Właściwy marketing afiliacyjny można oczywiście również prowadzić na boku. Nie potrzebujesz do tego nawet własnej strony internetowej. Możesz teraz korzystać z prawie wszystkich programów partnerskich na platformach stron trzecich, takich jak Facebook czy YouTube. Jeśli jesteś tam bardzo aktywny i publikujesz treści, możesz coś zarobić dzięki dodatkowym linkom partnerskim.

Oczywiście należy również uważać, aby nie przesadzić i używać tylko odpowiednich tematycznie linków partnerskich. Obecne oferty sprawdziły się w przeszłości, bo kto nie jest szczęśliwy, kiedy można coś uratować.

W zależności od zasięgu własnego profilu możesz w ten sposób zarobić nawet dużo pieniędzy, ale najczęściej jest to nadal niewielki dochód poboczny.

Sprzedawaj w serwisie eBay

Nie chodzi o profesjonalny sklep w serwisie eBay, ale o sprzedaż prywatną. Każdy z nas ma w szafie lub pod łóżkiem rzeczy, których już nie potrzebuje. Niestety, wielu osobom trudno się z nim rozstać, mimo że dawno na to nie patrzyli. Sam dobrze o tym wiem

Ten martwy kapitał można szybko zamienić na gotówkę w serwisie eBay . Po prostu zrób zdjęcie i wstaw odpowiedni opis i gotowe.

Oczywiście sprzedaż własnych rzeczy nie jest stałym źródłem dochodu, ale zanim będziesz nosić coś przy sobie przez lata, możesz zdobyć za to pieniądze.

Sprzedawaj własne produkty

Masz hobby rzemieślnicze i lubisz wytwarzać własne produkty? Dlaczego nie sprzedajesz ich online?

Platformy takie jak Etsy czy Dawanda oferują dokładnie taką możliwość. Tutaj możesz publikować i sprzedawać własne dzieła bez wiedzy technicznej lub żadnego innego wysiłku.

Oczywiście warto go trochę promować i jak wszędzie dobre zdjęcia są bardzo pomocne, ale poza tym to chyba najlepsze platformy dla kreatywnych ludzi. Są nawet ludzie, którzy zarabiają na życie ze sprzedaży swoich produktów na tych stronach, nawet jeśli wymaga to czasu.

Wypełniaj ankiety
Ankiety to jedna z możliwości zarobkowania w Internecie, którą tylko w ograniczonym stopniu polecam. Istnieje teraz możliwość zarobienia kilku euro za odpowiedź w ankiecie, ale oczywiście nie jest to tak naprawdę lukratywne ani trwałe.

Niemniej jednak w Internecie można znaleźć wiele platform, które oferują dokładnie to. Na przykład na swagbucks.com jest wiele ofert ankiet, w których zarabiasz Swagbucks, które możesz wymienić na kupony. Często jednak są też bonusy, które otrzymujesz w zamian, ale są one również warte pieniędzy, na przykład na meinungsstudie.de .

Jeśli naprawdę chcesz od czasu do czasu zarobić tylko kilka euro, warto zajrzeć do płatnych ankiet.

Uważaj na wątpliwe oferty

Każdy, kto przyjmuje tak małe prace lub zadania, zdecydowanie powinien uważać na podejrzanych dostawców. Niestety, ciągle czyta się o obietnicach, które są zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. I tak to jest. Kilka tysięcy euro na boku za niewielką pracę jest po prostu niemożliwe w Internecie, nawet jeśli brzmi to bardzo kusząco.

Najpóźniej, gdy trzeba coś kupić, powinny zadziałać dzwonki alarmowe. Internet oferuje wiele możliwości zarabiania pieniędzy, ale także tutaj obowiązują zasady gospodarki rynkowej i nikt nie ma nic do rozdania.

Zarabiaj prawdziwe pieniądze w internecie!

Przedstawione możliwości są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą od czasu do czasu zarobić na boku kilka euro. Nie zmieni się w biznes.

Jeśli natomiast chcesz w dłuższej perspektywie osiągać dobre dochody, a może nawet być w stanie utrzymać się z internetu, powinieneś podejść do sprawy inaczej.

Na przykład, możesz zbudować stały, pasywny dodatkowy dochód , budując niszowe strony internetowe. Zarabianie pieniędzy jako autor e-booków może być również bardzo opłacalne. Te są coraz bardziej popularne. I nawet dziś możesz zbudować odnoszący sukcesy i lukratywny blog , nawet jeśli wymaga to oczywiście czasu.

Jak postępować krok po kroku jako start-up biznesowy w Internecie i na co zwrócić uwagę, dowiesz się z mojego dużego tutoriala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *